TECHNICKO - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

Region západní Čechy (Plzeňský kraj)

Jste technicky zaměření a bavilo by Vás rozvíjet se v oblasti nástrojů a softwaru zaměřeného na CNC třískové obrábění? Baví Vás komunikace s lidmi a samostatná organizace práce? Dovedete zaujmout a prodat?
3x Ano – pak hledáme právě Vás.

HLEDÁME STROJAŘE/STROJAŘKU S OBCHODNÍM DUCHEM

Co bude Vaším úkolem:

  • Odborné technické poradenství a intenzivní péče o svěřené portfolio stávajících i nových zákazníků
  • Hledání technických řešení u zákazníka, doporučování technologií obrábění, s cílem zvýšení efektivity výroby
  • Prodej nástrojů a příslušenství pro obráběcí stroje švýcarské a německé kvality (frézování, vrtání, závitování atd.)

Koho hledáme:

  • Technicky zaměřeného člověka se strojírenským vzděláním a praxí ve strojírenství (znalost problematiky CNC obrábění a zkušenosti s testováním nástrojů)
  • Spolehlivou, samostatnou a zodpovědnou posilu týmu
  • Člověka s obchodním duchem, který ví co prodává, umí se prosadit, stojí za nabízenými produkty a umí využít příležitosti
  • Zároveň umí zapůsobit a vždy najít optimální řešení pro zákazníka
  • Spolehlivého řidiče skupiny B, na cestách strávíte cca 4 dny v týdnu
  • A zvládne administrativu na PC (v Excelu vyplní formulář a jednoduchou tabulku, např. protokol o zkouškách nástrojů)

Výhodou je:

  • Znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ) - usnadňuje komunikaci s technickými poradci našich dodavatelů

Nabízíme:

  • Samostatnou zajímavou práci, kterou umíme ohodnotit
  • Možnost budovat svoji kariéru a ukázat co ve Vás je
  • U nás máte dveře pro vlastní iniciativu a realizaci nových nápadů otevřené
  • HPP a home-office (kombinace práce na cestách a z domova)
  • Získáte 5 týdnů dovolené a pružnou pracovní dobu
  • Školení o nabízených produktech, které můžete absolvovat u nás i u našich dodavatelů v zahraničí
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Auto, notebook, tablet a telefon
  • Příjemný kolektiv a podporu obchodního oddělení, které komunikuje se všemi našimi zahraničními dodavateli

Typ pracovního poměru: HPP
Nástup: ihned
Plat: základní mzda + % podíl z obratu

Těšíme se na Vás!

Zašlete nám motivační dopis a životopis s fotografií.
Kontaktní osoba: Bc. Martina Pastuchová, +420 737 283 742

#kariera #prace #newjob #prilezitost #rok2024

Přidejte se k nám