Nezbytnou součástí naší nabídky jsou školení. Při školeních klademe důraz na to, aby uživatelé získali všechny potřebné znalosti k nastavení, přizpůsobení i použití systému a také si sami práci v systému prakticky vyzkoušeli. Školení bývá rozděleno do ucelených bloků, v závislosti na jeho typu a rozsahu. V naší nabídce naleznete jak standardní typy školení, tak specifická školení připravená na míru potřebám a požadavkům našich zákazníků.

Více

Naši pracovníci mají mnoholeté praktické zkušenosti v oblasti obrábění a tvorby postprocesorů. Při jejich vytváření se snažíme o co nejlepší sladění požadavků a potřeb zákazníka, s možnostmi CAM systému a konkrétního stroje. Proto při jejich tvorbě klademe důraz na otevřenou komunikaci jak s vámi, tak s výrobci strojů.

Více

Součástí našich služeb je provádění různých druhů technických či procesních analýz a auditů. Auditem u stávajících zákazníků si klademe za cíl zjistit stav využití aktuálních možností systémů ve vlastním procesu výroby či plánování. Analýzy ve firmách, které doposud naše systémy nevyužívají, jsou zaměřené na zmapování současného stavu CAx či ERP systémů s návrhem možné optimalizace při přechodu na námi nabízená řešení.

Více

V oblasti CAD/CAM jsme schopni na základě poptávky připravit programy pro stroje s různými řídícími systémy. Při CNC programování využíváme jak proměnné řídícího systému stroje, tak i možnosti námi používaného CAM WORKNC.

Více

Součástí našich služeb jsou rovněž dodávky softwarových aktualizací či updatů. Pro naše stávající zákazníky nabízíme také možnost krátkodobého či dlouhodobého pronájmu licencí, či jejich modulů v závislosti na aktuální kapacitní potřebě. Pro nové potenciální zákazníky nabízíme možnost zapůjčení softwarových produktů k vlastnímu ověření funkčnosti požadovaného řešení.

Více

Ať už zjistíte, že se vyskytl nějaký problém, nebo jen potřebujete poradit, jsme tady pro vás.

Více

Pro naše stávající zákazníky je pro účely sdílení informací a hotline k dispozici FTP. Na FTP jsou rovněž dostupné instalační balíčky jednotlivých řešení, včetně aktualizací. Přístup na FTP zde

Více

Technické i produktové informace, tipy, triky, postřehy. To vše můžete nalézt v našich newsletterech. Newslettery ke stažení zde.

Více