Rádi bychom Vás informovali o spuštění dotačního titulu, za podpory Evropského operačního programu, na vzdělávání zaměstnanců.

Připravili jsme pro Vás krátké shrnutí toho nejdůležitější. Budete-li mít po přečtení několika následujících řádků zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném emailu, či telefonu.

 

 DOTACE NA VZDĚLÁVÁNÍ                  
      PROJEKT POVEZ II

 

baner dotaceCO JE POVEZ II?

Projekt se zabývá problematikou adaptability pracovní síly ve firmách na neustále se měnící situaci na trhu. Řeší jednak problém nesouladu mezi dovednostmi a kvalifikačními předpoklady nabízenými a požadovanými a dále problém neochoty zaměstnavatelů investovat do vzdělávání zaměstnanců.

PRO KOHO JE PROJEKT URČEN?

Cílovou skupinou jsou zaměstnavatelé prostřednictvím svých zaměstnanců či potenciálně nových zaměstnanců a OSVČ.

FORMA PODPORY?

Projekt umožňuje zaměstnavateli získat finanční příspěvky na vzdělávání či rekvalifikaci svých zaměstnanců. Pokrývá nejen tyto příspěvky ale i náhradu mezd školených zaměstnanců.

Školení WorkNC základní kurz
Školení WorkNC upgrade
Školení WorkNC 5ti-osé obrábění…

 

loga dotace

Projekt POVEZ II navazuje na předešlé projekty, které se velmi osvědčily jako nástroje podpory dalšího vzdělávání a posilování konkurenceschopnosti pracovní síly na trhu práce v ČR.

Tuto dotaci vypisuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Podrobnější informace a formuláře najdete zde: http://portal.mpsv.cz/upcr/esf/projekty_v_realizaci/celorep/povez-ii

Těšíme se na spolupráci s Vámi nejen v otázce vzdělávání zaměstnanců.

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Tel.:       +420 737 283 742pomoc dotace         

              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
              www.semaco.cz