aktuality

 

 

Již tradičně byl jubilejní 60. mezinárodní strojírenský veletrh významnou akcí, což dokazuje zájem 1651 vystavovatelů z 32 zemí a návštěvností více jak 80 000 návštěvníků, kteří přišli na výstaviště v době konání veletrhu od 1. do 5. října.

Brněnské výstaviště žilo pět dní průmyslem a nejvyspělejšími technologiemi. Jubilejní ročník 2018 potvrdil pozici MSV jako nejvýznamnějšího strojírenského veletrhu střední Evropy.

 

MSV 2018 2

Náš profesionální tým přivítal na stánku zástupce z 262 firem a z toho 15% byli noví zákazníci, které jsme, věřím, zaujali a příští rok nás navštíví již jako stávající.

Veletrh se uskutečnil v období ekonomické konjunktury a odrážel pozitivní náladu firem a vysokou investiční poptávku. Naprostá většina exponátů letošního ročníku ukazovala trend budoucnosti - roboti a stroje s plně automatizovaným autonomním řízením výrobního procesu byly přítomni v mnoha expozicích.

 

Hexagon TOOLS

    MSV 2018 3                             

 

 

 

 

 Hlavní část naší expozice na Brněnském veletrhu

byla věnována našim stěžejním dodavatelům z oblasti obráběcích nástrojů.

 

  

Již více jak 20 let Vám dodáváme ucelenou řadu nástrojů pro obrábění a veškeré příslušenství k tomu potřebné včetně technického poradenství.

Na veletrhu jsme měli možnost Vám představit aktuální novinky a pro nové zájemce o naše služby také průřez portfoliem našich produktů - vysoce kvalitní frézovací nástroje na obrábění, frézování, vrtání, dělové a hluboké vrtání, soustružení, dále také elektrické a mechanické zrychlovací hlavy, vysokorychlostní vřetena, upínací zařízení a veškeré vybavení pro dílnu.

 

MSV 2018 4

 

Velký zájem návštěvníci projevili především o sekci upínání a zrychlovací vřetena, které výrazně přispívají ke zkracování obráběcích časů a vyšší efektivitě výroby.

 

 

 

 

 

 

 

Hexagon SW

 V naší divizi software jsme již tradičně představili novinky aktuální verze CAD/CAM WorkNC a ERP WorkPLAN.

worknc

 

MSV 2018 5

Ze zmíněných novinek WorkNC bychom rádi poukázali na rozšíření podpory více-osého obrábění pomocí „soudkových fréz“ s přesnou (nikoliv teoretickou) geometrií nástroje. Dalším přínosem pro naše zákazníky bude nově možnost programování 5ti-osých strojů s pomocnou 6tou-osou. 

Letošní největší představenou novinkou byl nový CAD produkt společnosti VERO Software. Tímto produktem je WorkNC Designer, který vyplňuje mezeru mezi CAD a CAM. S tímto novým produktem můžete pomocí objemových funkcí tvořit vše od konstrukce upínacích prvků až po opravy a úpravy dílů. Součástí tohoto produktu bude rovněž úplně nový modul tvorby elektrod.

 

 

 

 

workplan male

V oblasti ERP WorkPLAN se aktuálně rozšiřují možností „on-line“ náhledu na potřebné kapacity a informace pomocí mobilních zařízení. Rovněž v oblasti plánování výroby došlo k rozšíření možností modulu na základě podnětů od našich zákazníků. 

MSV 2018 6

Na závěr bychom Vám rádi poděkovali za Vaši přízeň.

Velmi si vážíme Vašeho času, který jste s námi v Brně strávili a jsme i nadále připraveni Vás podpořit na Vaší další cestě k produktivnímu obrábění.

Vždyť veletrh není jen místem, kde můžeme prezentovat kvalitní výrobky a představit novinky, ale také Vám poděkovat za spolupráci za celý rok či dokonce roky, kdy jste nám věřili a byli našimi partnery v tomto progresivním odvětví s velkou konkurencí.

 

DĚKUJEME

Váš tým „SEMACO“