aktuality

1631 vystavovatelů z 32 zemí a víc jak 80 000 návštěvníků. To je bilance 59. mezinárodního strojírenského veletrhu, který se na brněnském výstavišti konal od 9. do 13. října.
Ročník 2017 potvrdil pozici MSV jako nejvýznamnějšího strojírenského veletrhu střední Evropy a v řadě parametrů byl ve srovnání s předchozími ročníky rekordní.P1030613m

Náš profesionální tým přivítal na stánku zástupce z 261 firem a z toho 13% byli noví zákazníci, které jsme, věřím, zaujali a příští rok nás navštíví již jako stávající.

P1030657m

P1030683m

Na veletrhu byl znát optimismus výrobců, kteří investovali do inovací a byli spokojeni se zájmem odběratelů a odborných návštěvníků. Vysoká návštěvnost i chuť nakupovat je odrazem růstu poptávky po nových průmyslových řešeních a technologiích ze strany průmyslu.

P1030570m

 

 tools

 

 

Hlavní část naší expozice na Brněnském veletrhu byla věnována našim stěžejním dodavatelům z oblasti obráběcích nástrojů.

  

 P1030594mMěli jsme možnost Vám představit aktuální novinky a průřez portfoliem našich produktů.  Novinky z prodejního portfolia tools, tedy všeho potřebného pro CNC obrábění byly pečlivě vybrány hlavně z oblasti vysoce kvalitních frézovacích nástrojů na obrábění, frézování, vrtání, dělového a hlubokého vrtání, soustružení, dále z oblasti elektrických a mechanických zrychlovacích hlav, vysokorychlostních vřeten, upínacích zařízení a všeho potřebného vybavení pro dílnu. 

 

 

 

 

softP1030578mV naší divizi software jsme již tradičně představili novinky aktuální verze CAD/CAM WorkNC. Z těchto novinek bychom rádi zmínili rozšíření variant jednotlivých modulů 3D obrábění tak, abychom dokázali zpřístupnit WorkNC i do méně náročných typů výroby.

Z dalších inovací jsme uvedli pokročilé výpočty, kalkulující s přesnou geometrií daného nástroje, nikoliv jen s jeho teoretickým profilem. V oblasti nástrojových a obrobkových sond rozšiřujeme spolupráci s našimi kolegy, jakož i softwarového měření na CNC strojích, společnosti HEXAGON, divize m&h Inprocess Messtechnik GmbH.

 

 

P1030677mNovinkou v našem portfoliu je softwarové řešení NCSIMUL společnosti SPRINGTechnologies.
Tento software umožňuje mimo jiné přepočet již hotového NC kódu na jiný stroj, než byl původní předpoklad přímo na dílně a to bez nutnosti zpětné editace v CAM software.

Další z produktů, CAD analyzér WorkXplore, se našim zákazníkům představil již v nové uživatelském prostředí, které bude postupně nahrazovat starší vizáž všech VERO produktů.

Představili jsme také ERP pro zakázkovou výrobu WorkPLAN. Jeho nová verze rozšiřuje možnosti využití tohoto sw i mimo strojírenskou výrobu.
Nadále však hlavní doménou systému WorkPLAN zůstává kusová výroba a její plánování.

 

 

Na závěr bychom Vám rádi poděkovali za Vaši přízeň.
Velmi si vážíme Vašeho času, který jste s námi v Brně strávili a jsme i nadále připraveni Vás podpořit na Vaší další cestě k produktivnímu obrábění.

Vždyť veletrh není jen místem, kde můžeme prezentovat kvalitní výrobky a představit novinky, ale také Vám poděkovat za spolupráci za celý rok či dokonce roky, kdy jste nám věřili a byli našimi partnery v tomto progresivním odvětví s velkou konkurencí.

DĚKUJEME
Váš tým „SEMACO“